Гумотехнічні вироби та комплектуючі
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб, Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Камлоки і хомути для рукавів

Приладдя до рукавів та шлангів в "АРТІ": купити хомути та камлоки

У нашому каталозі є різні види хомутів і камлоків. Ви можете замовити такі види кріплень: заглушка, сполучна муфта, з'єднувальний штуцер, з'єднання Camlock, хомути силові, черв'якові, хомути з болтовим затискачем та інше. Всі наші вироби мають високу міцність, надійність, сильну фіксацію.

 

З'єднання камлок: доставка по Україні

Камлок - це система універсальних самоблокуючих швидкороз'ємних з'єднань кулачкового типу, яка дозволяє миттєво з'єднати кілька шлангів (рукавів) між собою, приєднати шланг до різних пристроїв і резервуарів, заглушити кінці шлангів і адаптерів спеціальними брудопилозахистними ковпаками і т.д. Пристрій кулачків муфти забезпечує стійке до вібрації з'єднання з адаптером без використання додаткового фіксуючого шплінту або інших пристроїв. Застосовуються для кріплення та герметизації з'єднання шлангів та гнучких трубопроводів. Забезпечують надійну герметизацію з'єднання.

Область застосування камлок:

  • транспортування чистої та забрудненої води, асенізація;
  • виробництво та транспортування рідкого цементу, інших будівельних сумішей;
  • транспортування різноманітних хімічних рідин;
  • виробництво рослинних та мінеральних масел;
  • виробництво лаків та фарб;
  • виробництво та експлуатація автомобільних та суднових цистерн;
  • суднобудування;
  • нафтопереробна промисловість.


Сталеві хомути: великий асортимент в інтернет-магазині "АРТІ"

Щоб з'єднати шланги між собою, використовуються хомутні кріплення. Обтискні хомути для шлангів та патрубків можуть бути знімними та нероз'ємними. Роз'ємні обтискні нержавіючі хомутні стяжки – це черв'ячні стрічкові та силові кріплення. Нероз'ємні черв'ячні нержавіючі хомутні стяжки – це вушні та пружинні кріплення. У компанії «АРТІ» можна купити в роздріб чи оптом будь-які види затискних кріплень для рукавів за безготівковим розрахунком. Якісні хомути для шлангів доступні для фізичних та юридичних осіб, розміри партій можуть бути будь-якими.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.