Заснована в 1997 році, компанія «АРТІ» є надійним постачальником гумотехнічних виробів та комплектуючих до сільськогосподарської техніки та промислового обладнання. 

Пріоритет компанії: підвищити конкурентоспроможність продуктів усіх вітчизняних підприємств сільського господарства та промисловості на світовому рівні, шляхом забезпечення якісними та високотехнологічними запчастинами та комплектуючими для техніки.

Завдяки власній логістичній мережі доставка товару здійснюється у найкоротші терміни по всій території України, а також за кордон (Молдова, Грузія). Наші представництва з офісами та складами розташовані в Харкові, Дніпрі, Львові та Кропивницькому. Крім цього компанія «АРТІ» має авторизованих партнерів у таких містах, як Одеса, Біла Церква та Мелітополь. А також у нас функціонує магазин роздрібної та оптової торгівлі з широким асортиментом продукції для сільськогосподарської техніки у Пісочині (авторинок «Лоск»).

На наших складах в обов'язковій строгості виконуються всі необхідні умови зберігання, щоб вироби максимально довго зберігали свої первісні властивості. Складські приміщення оснащені сучасним обладнанням та технікою, які спрощують та прискорюють робочі процеси.

Ми завозимо товар безпосередньо від заводів-виробників, тому вся продукція, що поставляється нами, сертифікована міжнародними стандартами якості (ISO9001 & TS16949). Наш асортимент представлений такими відомими торговими марками, як: Optibelt (Німеччина), Gates (США), Carlisle (США), PIX (Індія), Megadyne (Італія), SKF (Швеція), Peer (США), FKL (Сербія), Fersa (Іспанія), Timken (США), ZVL (Словаччина), Slavia (Словаччина), NTN та SNR (Японія та Франція), Nachi (Японія), Koyo (Японія), EXL, Espiroflex (Іспанія), Simplex PU (Німеччина), Semperit (Чехія), Simplex, Excellent, Donghua (Голландія), CHALLENGE Solutions in motion, Donaldson (США), BANTSAN (Туреччина), STARWHEEL, DALIAN.

На сьогоднішній день у ТОВ «АРТІ» успішно функціонує ділянка з виготовлення рукавів високого тиску повного циклу, також є власне обладнання для порізки поліклінових ременів.

 

 

 

В цифрах:

26 років досвіду                                                                                     5 представництв  зі складами

10 000+ постійних клієнтів                                                100 професіоналів у команді, з них 25 у відділі продажів

20 торгових напрямків                                                                        50 000+ складських позицій

5 000+ кв. м складська площа                                                10 автомобілів у власному автопарку

 

У каталозі «АРТІ» Ви знайдете:

• Привідні паси клинові та поліклінові, варіаторні та багатострумові, плоські та круглі, синхронні та ланкові, ремені спеціальних конструкцій;

• Підшипники кулькові, роликові, шарнірні, корпусні;

• Рукава гумові напірні та напірно-всмоктуючі, дюритові, для газового зварювання;

• Рукава високого тиску (з фітингами та без);

• Полімерні рукава та шланги (ПВХ та ПУ);

• Роликові ланцюги приводні, мисові, транспортери згідно з ОЕМ, конвеєрні, ланцюги ТРД;

• Стрічки транспортерні конвеєрні;

• Нескінченні полотна для с/г. техніки;

• Техпластини, автомобільні доріжки, ущільнювачі, шнури, сім'япроводи;

• Манжети, кільця, сальники;

• Пароніт;

• Сальникове набивання;

• Гальмівні стрічки;

• Азбесто-технічні вироби: асботкань, асбокартон, асбошнур, азбостальний лист;

• Фільтри до с/г. техніки.

 

Одним із провідних напрямків ТОВ «АРТІ» є комплектуючі для сільськогосподарської техніки та обладнання. Ми пропонуємо паси, підшипники, рукави та інші гумотехнічні вироби для світових марок техніки:

  • імпортні: BIZON, CASE NEW HOLLAND, AGCO, CHALLENGER, CLAAS, DEUTZ FAHR, DRONNINBORG, FENDT, FORTSCHRITT, KRONE, JOHN DEERE, LASE, MASSE
  • техніка та обладнання виробництва країн СНД: ДОН, ЄНІСЕЙ, РОСТСЕЛЬМАШ, СКІФ, НІВА, ПАЛЕСЕ, СЛАВУТИЧ, МТЗ, ХТЗ.

Наша компанія – це кваліфіковані фахівці, за плечима яких багаторічний досвід у сфері продажу сільськогосподарських та промислових гумотехнічних виробів.
«Спочатку люди, потім бізнес»

Наша мета – максимально точно та швидко надати оптимальне рішення та необхідний сервіс.
«Наш орієнтир - оптимальні рішення будь-яких завдань»

Ми намагаємося безупинно розвиватися, слідуючи новим технологіям та тенденціям на ринку.
«Рух вперед і вгору»


Обираючи співпрацю з «АРТІ», Ви отримуєте надійного партнера на багато років, адже ми завжди прагнемо створювати для Вас нові можливості та найкращі рішення, а не просто продавати!