Гумотехнічні вироби та комплектуючі
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб, Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Ущільнювачі та шнури

Сортування:
за назвою
Відображення:

Ущільнювачі та шнури від «АРТІ»: великий вибір якісної продукції

Дана продукція застосовується для вітражів під скло і для скління теплиць і користується попитом у будь-яких виробничих сферах. Наприклад, у харчовій промисловості, металургійній, машинобудівній, нафтохімічній, гірничодобувній і так далі.

В "АРТІ" представлений асортимент ущільнювачів та шнурів гумових російського та українського виробництва, виготовлених за всіма стандартами. Якісна продукція за доступними цінами - заходьте на сайт нашого інтернет-магазину та переконайтесь у цьому самі!


Гумові ущільнювачі

Ущільнювач виготовляється із синтетичного або натурального каучуку і служить для ущільнення зазорів прорізів, стиків, металевих конструкцій, роз'ємних з'єднань.

Залежно від різних критеріїв виготовляються такі ущільнювачі:

  • для різних сфер застосування - термостійкі, кислотостійкі, вакуумні, лугостійкі, маслобензостійкі ущільнювачі тощо;
  • мають різні форми перерізу (круглі, трапецієподібні, прямокутні тощо);
  • різнопрофільні: П-подібний профіль випускається згідно специфічних технічних завдань і гумовий ущільнювач Р-подібний, який найчастіше використовують для ущільнення промислових дверей або установок, він досить легко кріпиться за допомогою нижньої планки; Б, Е, D, T - образні та інші нестандартні розміри виготовляються на замовлення.

 

Шнур гумовий

Цей неформовий гумотехнічний виріб використовується для ущільнення різних роз'ємів і з'єднань, а також запобігає попаданню бруду і насіданню пилу в порожнині.

Щоб підібрати найоптимальніший варіант гумового шнура для клієнта, розглядається детальна класифікація даної продукції. Основними критеріями є – темпіратура, технологія виробництва та робоче середовище – тому виділяю такі шнури:

  1. Кислотолужностійкий шнур (ТМКЩ), використовується відповідно в кислотному середовищі, за винятком вуглекислої та азотної кислоти.
  2. Маслобензостійкий шнур (МБС) працює в середовищі масла і бензину.
  3. Морозостійкий шнур витримує дуже низькі темпіратури (від -450°С до +500°С) у повітрі, азоті та інертному газі.
  4. Термостійкий шнур залишається працездатним при темпіратура до +1400°С у газовому середовищі (у повітрі, азоті, водяній парі та інертному газі).
  5. Харчовий шнур застосовується в харчовому та водному середовищі. Є найпоширенішим та найвибагливішим.
  6. Уніфікований шнур увібрав у себе характеристику відразу кількох шнурів: працює в тих же середовищах, що і ТМКЩ, морозостійкий і маслобензостійкий шнури, а також з дизельними оліями та дизпаливом при температурі від -500°С до +500°С.

Крім вищезгаданих видів шнури можна розділити на види за характеристиками перерізу, твердості, профілю та ін.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.