Гумотехнічні вироби та комплектуючі
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб, Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Пароніт листовий

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові
Відображення:

Пароніт від «АРТІ»: виробництво високої якості

Пароніт - це азбестотехнічний виріб, який виготовляється способом вулканізації зі спеціальних сумішей, що включають такі інгредієнти як азбест, каучукова маса і спеціальні мінеральні порошкові добавки, з подальшим вальцюванням під великим тиском.
Пароніт використовується як ущільнювальні прокладки для забезпечення герметизації роз'ємів нерухомих з'єднань («шип-паз», «виступ-впадина»), різних насосів, судин, трубопроводів, арматури, компресорів, двигунів внутрішнього згоряння та інших агрегатів.


Призначення цього матеріалу

У залежності від робочого середовища та його умов, пароніт виробляється дев'яти марок, які відрізняються за теплостійкістю, розрахунковим тиском, фізико-механічними параметрами, стійкістю до активних хімречовин та ін. Найбільш поширені види представлені в нашому каталозі:

  • Пароніт загального призначення (ПОН) застосовується для забезпечення герметичності сполук в умовах впливу агресивних засобів, високих температур (від -50°С до +450°С) та тиску. Робочі середовища:
  1. ПОН-А - прісна перегріта вода, насичена і перегріта пара, повітря, водні розчини солей, рідкий і газоподібний аміак, важкі та легкі нафтопродукти.;
  2. ПОН-Б - прісна перегріта вода, насичена і перегріта пара, сухі нейтральні та інертні гази, повітря, водні розчини солей, рідкий і газоподібний аміак, спирти, рідкий кисень і азот, важкі та легкі нафтопродукти.
  • Пароніт маслобензостійкий (ПМБ) розрахований на коливання температури від -40°С до +490°С. Робочі середовища: важкі та легкі нафтопродукти, масляні фракції, розплав воску; зріджені та газоподібні вуглеці С1-С5; коксовий газ; газоподібний кисень та азот.

ТОВ "АРТІ" пропонує листовий пароніт різних марок будь-якої стандартної товщини від імпортних виробників.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.