Гумотехнічні вироби та комплектуючі
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб, Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сальникове набивання

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові
Відображення:

Сальникові набивки від «АРТІ»: надійні, міцні, зносостійкі

Дані набивання використовують для заповнення сальникових камер з метою герметизації, а також термозахисту рухомих і нерухомих з'єднань різних машин і апаратів, які працюють в агресивних середовищах з високим тиском і температурою. Для сальникових набивок характерна висока гнучкість, пластичність і зносостійкість, але в той же час вони незначно впливають на вал.


Різні види набивань

Виготовляються сальникові набивання у вигляді гнучкого графітового джгута квадратного або круглого перерізу. Експлуатаційні властивості набивок залежать від їх складу та структури. Є різнотовщинними шнурами наскрізної або комбінованої структури плетіння з одношаровим, а також багатошаровим сердечником. Такі ущільнювачі можуть бути з графітом або з чистими, сухими або просоченими специфічними складами. Вони поділяються на азбестові, безазбестові, неармовані та з дротяним армуванням.


Які сальникові набивки можна купити в нашому магазині?

Компанія "АРТІ" пропонує кілька видів сальникових набивок китайського виробництва відмінної якості та за прийнятною ціною:

  1. АП-31 – азбестове набивання, просочене жировим антифрикційним складом; температурний діапазон: від -70°С до +300°С; тиск 2-4,5 МПа; робочі середовища: нейтральні та агресивні рідкі та газоподібні середовища, вода, пара, нафтопродукти.
  2. АПР-31 – азбестова, просочена жировим антифрикційним складом, армована латунним дротом; темпіратурний коливається від -70°С до +300°С; тиск залежно від ущільнюваного вузла 2,5, 4,5 та 32 МПа; робочі середовища: нейтральні та агресивні рідкі та газоподібні середовища, вода, пара, нафтопродукти.
  3. АГІ – азбестова, проклеєна з графітом, інгібована; найбільш теплостійке сальникове набивання: -70°С до +600°С; тиск під час роботи від 20-32 МПа; робочі середовища: рідкі та газоподібні нафтопродукти та агресивні середовища, аміак рідкий та газоподібний, повітря азот, інертні гази, пара, вода, органічні продукти.
  4. АС – азбестова суха набивка витримує температуру від  -70°С до +450°С та тиск до 5 МПа для арматури; робочі середовища: нейтральні та агресивні рідкі та газоподібні середовища, аміак.
  5. ЛП – луб'яна, просочена жировим складом, графітована сальникова набивка; розрахована на температуру 150°С; робочий тиск 2,5 МПа (для арматури 16 МПа); працює в різноманітних середовищах: повітря, інертні гази, мінеральні олії, вуглеводні, нафтопродукти, промислова вода, морська вода, розчини лугів.
  6. ХБП – бавовняна, просочена жировим складом; сальникове набивання розраховане на температуру 120°С і тиск 2,5 МПа (для арматури 20 МПа); працює у не агресивних середовищах: повітря, інертні гази, нейтральні пари, мінеральні олії, вуглеводні, нафтопродукти, промислова вода.

Вибирайте потрібні Вам сальникові набивки та оформлюйте замовлення на нашому сайті або по телефону. Ми доставимо товар у найкоротші терміни будь-яким зручним для Вас способом!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.