Гумотехнічні вироби та комплектуючі
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб, Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Азбестотехнічні вироби

Азбесто-технічні вироби від «АРТІ»: незамінні у всіх галузях промисловості

Азбестотехнічні вироби (АТВ) використовуються як ущільнювачі з термостійкого тепло- та електроізоляційного матеріалу, а також вогнеізоляторів для герметизації з'єднань у різних середовищах. Вони знайшли широке застосування в таких галузях як хімічна, електротехнічна, енергетична, металургійна промисловість, автомобілебудування, нафтогазова та нафтохімічна промисловість, будівництво, машинобудування, сільське господарство, харчова промисловість, медицина та інші.


Матеріал, з якого виготовляють азбестові вироби

Основою для виробництва всіх видів азбесто-технічних виробів є хризотил-азбест (азбестова крихта) - неметалічна сировина мінерального походження. Цей матеріал має ряд переваг:

  • стійкий до дії при застосуванні в маслобензинових та агресивних середовищах;
  • відрізняється своєю специфічною волокнистою структурою, які здатні розщеплюватися на окремі еластичні волокна з мінімальним діаметром кожного;
  • має чудову механічну міцність;
  • витримує високі температури до +500°С;
  • не завдає шкоди устаткуванню.

 

Які азбестотехнічні вироби можна у нас купити?

На основі азбесту виготовляють цілий спектр виробів та матеріалів різного призначення. У нашому магазині Ви знайдете найбільш затребувані на ринку вироби, такі як:

  1. Пароніт є одним з прокладочних азбестових матеріалів. Призначений для герметизації різноманітних сполук, що під впливом агресивних середовищ, високого тиску або високої температури. Поширений у багатьох промислових галузях: металургійна, хімічна, електрична тощо.
  2. Якщо розглядати машинобудування, то там широко використовують азбестні гальмівні стрічки, вони застосовуються в гальмівних і фрикційних вузлах різних машин і механізмів, де виступають як накладки.
  3. Не менш затребувані і сальникові набивання, за допомогою яких заповнюють сальникові камери. Таким чином, виконується герметизація рухомих та нерухомих з'єднань у різних механізмах.
  4. Інші азбесто-технічні вироби: азбошнур (ШАОН) та азбестова тканина.

Якщо Вам потрібно щось із цього списку, замовляйте зараз, і вже через кілька днів товар буде у Вас!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.