Гумотехнічні вироби та комплектуючі
0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Donghua

Donghua Chain Group, створена у 1991 році, в даний час є одним із світових лідерів у сфері виробництва ланцюгів різного призначення. Компанія володіє п'ятьма сучасними виробничими базами та регіональними розподільчими центрами у США, Франції, Німеччині, Нідерландах, Таїланді, Великій Британії та Китаї. Штаб-квартира міжнародних операцій знаходиться в Алкмарі та Нідерландах.

Donghua може похвалитися своїми масштабами:

• 347 000+ м2 виробничої площі,
• 3000+ кваліфікованих співробітників у штаті,
• 2000+ комплектів високотехнологічного обладнання,
• 10000+ специфікацій ланцюгів, що виробляються.

Продукція Donghua відрізняється покращеними характеристиками зносостійкості та стійкості до навантаження, підходить для високошвидкісних приводів.

Привідні ланцюги преміального бренду DONGHUA, які представлені в інтернет-магазині "АРТИ" є одними з продуктів, що найбільш широко використовуються і затребуваних на ринку, маючи ряд сертифікатів міжнародного рівня: ISO 9002, ISO 14001, TS16949. Головною перевагою продукції є унікальне відношення надійності, технологічності, високої якості та доступної ціни.

Постачання ланцюгів Donghua поставлено на потік світовим виробникам ОЕМ: CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CAPELLO, ZAFFRANI, DOMINONI, HONDA, KUBOTA, YANMAR, тощо.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору