Гумотехнічні вироби та комплектуючі
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб, Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Espiroflex

Сортування:
за назвою
Відображення:

Компанія "АРТІ" – авторизований дистриб'ютор іспанських рукавів Espiroflex

 

ESPIROFLEX – перша фабрика на європейському рівні з заводом для виробництва власної сировини. 5 представництв з власними складами площею 15 000 м2, розміщені в різних стратегічних точках Європи: Іспанія, Франція, Німеччина, Чехія та Італія, забеспечують ефективне надання продукції більш ніж 3000 клієнтам. 


Виробництво

Espiroflex має в своєму розпорядженні два заводи з сучасним обладнанням для виробництва сировини, а загальна площа інфраструктури становить 65 000 м2 з можливістю зберігання понад 5 000 палет або 3 мільйони метрів труб. Це гарантує контроль якості та щорічне виробництво 32 мільйонів труб для забезпечення національного ринку та експорту до більш ніж 40 країн.

На фабриках діє 8 різних виробничих систем рукавів та шлангів, а постійні вкладення в обладнання та технології напівавтоматичного виробництва гарантують оптимальну якість продукції компанії, а також дозволяє здійснювати постійні дослідження та впроваджувати нові розробки.

 

Якість

Компанія Espiroflex має власний відділ контролю якості, який включає лабораторію. Там проводяться випробування готових продуктів, згідно з найсуворішими вимогами до відповідності стандартам для всіх моделей гнучких труб. У лабораторії є найсучасніше обладнання для тестування та кваліфікований персонал. Це дозволяє гарантувати високу якість усієї продукції, що вигідно відрізняє асортимент Espiroflex від аналогів у всьому світі.

Espiroflex використовує власну систему контролю якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та системи ER AENOR.

Необхідно окремо відзначити дбайливе ставлення Espiroflex до навколишнього середовища, для чого компанія бере участь у переробці. Відхідні матеріали подрібнюються та відправляються компаніям із сектора переробки.

           

        Дилерський сертифікат

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.