Гумотехнічні вироби та комплектуючі
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб, Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

EXL

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче спочатку нові
Відображення:

Вироби бренду EXL – це сертифікована продукція власної торгової марки «АРТІ», яка регулярно проходить випробування на відповідність міжнародним стандартам якості.

 

Фахівці компанії ведуть особистий вибір заводів із повним циклом виробництва. Товари бренду EXL мають постійну якість, незалежно від партії, за рахунок контролю вхідної сировини та автоматизованої системи перевірки точності готових виробів.

 

Під торговою маркою EXL випускається кілька видів продукції, включаючи підшипники, гумові рукава, дрібні вироби (кільця, сальники, манжети).

 

Підшипники EXL

Дана продукція відповідає 0(6) класу точності, рівню шумності Ш2-Ш3 та показнику твердості 61-63 HRC. У виробництві використовується мастило з робочими температурами від -20˚C до +120˚C.

Компанія «АРТІ» не використовує порошкові чи полегшені корпуси для збільшення зносостійкості та терміну експлуатації підшипників. У виробництві використовується сірий чавун НТ200 або аналог СЧ20.

 

Ми відстежуємо ціни на ринку, щоб продавати якісну продукцію за справедливими цінами. Підшипники бренду EXL належать до середньої цінової категорії, що робить їх доступними для покупок у будь-якій сфері виробництва та господарства. Якість цієї продукції вища за свої аналоги.

Компанія «АРТІ» виготовляє всі типи підшипників EXL:

• кулькові (радіальні, завзяті, радіально-упорні, самовстановлювані);

• роликові (конічні, сферичні, циліндричні, голчасті);

• шарнірні (типів ШС, ШСП, ІСЛ);

• шарнірні головки, підшипникові втулки, корпуси для підшипників.

Така різноманітність дозволяє замовляти всі необхідні вироби одного бренду, що постачає продукцію високої якості. Усі підшипники EXL пройшли щорічну сертифікацію ДСТУ/ГОСТ 520:2014. Отримання цього сертифіката на всю продукцію, що ввозиться, дозволяє ефективніше контролювати якість усіх типів підшипників, а не окремих партій.

 

Рукава гумові EXL

Наша компанія пропонує різні гумотехнічні вироби, включаючи високоякісні шланги для промислового та побутового призначення. Вироби цього бренду випускаються 3-х типів рукавів:

• напірні з нитковим посиленням ГОСТ 10362-76,

• напірні з текстильним каркасом ГОСТ 18698-79,

• напірно-всмоктуючі ГОСТ 5398-76.

Наші гумові шланги виготовляються на новій виробничій лінії, де додаються спеціальні присадки. Вони роблять матеріал менш чутливим до перепадів температур та інших факторів довкілля. Періодично виробляються випробування рукавів на морозостійкість та перевірки фізико-механічних властивостей гумової суміші.

ТОВ “АРТІ” пропонує великий вибір гумових рукавів EXL для води, повітря, гарячої води, бензину, палива, мінеральних масел, кислот та лугів.

 

Дрібні вироби EXL

Сучасне виробництво залежить від роботи різних машин та пристроїв. А для коректного функціонування установок необхідно створити надійне ущільнення кожного вузла, що запобігає протіканню рідини та олій у робочому з'єднанні та попаданні пилу та бруду всередину нього. Такими елементами ущільнювачів є манжети, кільця та ​​сальники бренду EXL.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент дрібних гумових виробів різних діаметрів, матеріалів та інших характеристик.


Гарантіями якості при замовленні виробів EXL у компанії «АРТІ» є:

• постійний моніторинг виробництва на заводах,

• регулярне тестування зразків продукції та матеріалів,

• незалежні тестування даних підшипників на території України,

• дотримання всіх стандартів якості нових заводах EXL.

Відповідальний підхід до відповідності продукції заявленому рівню якості дозволяє стабільно постачати великі партії якісних підшипників, рукавів та іншого ГТВ.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.