Гумотехнічні вироби та комплектуючі
0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Gates

Gates – один з провідних виробник приводних ременів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс компанії розташований у штаті Денвері (США). Більше 120 представництв по всьому світу: у Європі, Східній Азії, Африці, Південній Америці та Австралії, ГДН працює понад 15000 співробітників. Промислові потужності Gates розташовуються у більш ніж 30 країнах. Корпорація має змогу забезпечити будь-яких вимог виробників.

 

Завод постачає ремені як на конвеєр виробників сільгосптехніки, такий як John Deere, CNH, Claas, а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на заводи виробники OEM-номерів. Це дозволяє компанії представляти широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку.

 

Компанія Gates постійно інвестує у розробки, дослідження та технології, тому їх продукція не тільки перевершує галузеві стандарти, а й перевищує очікування клієнтів. Привідні ремені Gates мають високий ціновий рівень та відповідає преміум якості.


В асортименті ТОВ “АРТІ” номенклатура ременів для сільськогосподарської техніки, зокрема для комбайнів Claas, Case IH, New Holland, John Deere, Laverda, ARBOS та багато інших.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору