Гумотехнічні вироби та комплектуючі
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00

Сб, Нд: Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Heliflex

Сортування:
за назвою
Відображення:

Компанія "АРТІ" - авторизований дистриб'ютор португальських рукавів Heliflex

Heliflex відіграє важливу роль на ринку виробників шлангів вже понад 50 років, має величезний досвід роботи у трансформації полімерів та велику різноманітність продукції. Суворий підхід до вибору сировини, креативність та інновації у виробництві, грамотна презентація продукції, дозволили Heliflex йти нога об ногу з еволюцією ринку. Вся діяльність компанії Heliflex спрямована на проникнення світового ринку.

Компанія здобула своє визнання на внутрішньому та зовнішньому ринках. Беручи до уваги високу кваліфікацію співробітників та науково-дослідну діяльність, вони намагаються застосовувати нові технології та технічні знання у виробництві продукції, що дозволяє Heliflex забезпечувати постійне зростання якості та ефективності. Діяльність та якість продукції визнані та сертифіковані Португальським Інститутом Якості та відповідають вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.