Гумотехнічні вироби та комплектуючі
0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Timken

Американська компанія Timken є одним зі світових лідерів з поставок підшипників та має більш ніж 100 річну історію виробництва. Компанія має більш ніж 80 заводів по всьому світу.

 

Продукція TIMKEN у с/г. техніці

Підшипники TIMKEN дозволяюсь фермерам всього світу саджати, зростати та збирати врожай не турбуючись про надійність обладнання.

Компанія Timken цілеспрямовано прагне зробити роботу своїх споживачів максимально ефективною, використовуючи багаторічний досвід в області сільського господарства, за рахунок інноваційних рішень і гнучкого підходу.

Підшипники TIMKEN працюють в шківах, привідних системах та інших вузлах сільськогосподарської техніки. Провідні виробники використовують комплектуючі TIMKEN в своїх модельних лінійках тракторів, комбайнів, навісному обладнанні для обробки ґрунту та інших польових робіт від зернозбиральних комбайнів CLAAS, JOHN DEER, NEW HOLLAND, MASSEY FERGUSON, CASE  та інших, до комбайнів VIC, OXBO, PMC, PALESSE, для збирання буряка, картоплі та інших сільгоспкультур. Крім того, компанія TIMKEN пропонує широку номенклатуру для грутнообробної техніки GREGOIRE BESSON, LEMKEN та інших.

 

Номенклатура підшипників

Продукція TIMKEN постійно оновлюється, розширюється модельний ряд, удосконалюються ущільнення для різних умов експлуатації. В асотименті ТОВ "АРТІ" представлена наступна підшипникова продукція:

•    конічні підшипники;
•    циліндричні підшипники;
•    сферичні підшипники;
•    сверхпрецизійні кулькові підшипники Fafnir;
•    радіальні шарикопідшипники.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору