Підтримуємо зв'язок із партнерами!

На тому тижні фахівці ТОВ "АРТІ" відвідали завод Optibelt GmbH у м. Хекстер у Німеччині, де розташовано головний офіс та виробництво привідних ременів.
Постійне прагнення до якості та інновацій дає змогу Optibelt залишатися на ведучих позиціях, а нам, як офіційному дилеру з 2016 року, забезпечувати клієнтів якісною продукцією.
На заводі ми побачили повний цикл виробничих процесів та сучасну лабораторію, де проходять тестування високоякісних ременів, які далі встановлюються на всесвітньо відомі марки с/г. техніки. 


Ми помітили значний розвиток у технологічному підході до виробництва порівняно з нашим останнім візитом у 2019 році: придбання нового сучасного обладнання, поява нових компаундів та збільшення зносостійкості ременів.

 

Також нам вдалося потрапити на представництво виробника привідних ременів PIX Transmissions Ltd. у м. Падерборн у Німеччині. Нас вразив величезний асортимент високотехнологічних ременів для різних видів промисловості, особливо таких складних як добувна та паливна. Ці ремені здобули безмежну довіру європейських клієнтів. Окрім цього - ми ще раз впевнились, що наш партнер PIX Transmissions - це провідний виробник, який не тільки має широкий вибір продукції, а й демонструє сучасність і прогресивність. Компанія розвивається в шаленому темпі та демонструє повну відповідність європейським виробникам - в номенклатурі всі різновиди ременів: від поліуретанових, спеціальних розмірів для садової техніки до надскладних багатоклинових ременів для важкої техніки.

Німецьке представництво продемонструвало менеджмент і професіоналізм на найвищому рівні! Всі перелічені вище позиції доступні до відвантаження щодня! Кожному клієнту надається консультація з підбору, враховуються всі побажання з пакування та доставлення.


Наш партнерський досвід, налагоджений протягом 15-ти років співпраці, став основою для успішної взаємодії та досягнення спільних цілей.

Ми щиро цінуємо співробітництво та приділяємо особливу увагу нашим стосункам з партнерами!