Шановні клієнти та партнери!

Повідомляємо, що відтепер для вашої зручності в компанії "АРТІ" з'явився спосіб оплати замовлень - «Післяплата вартості відправлення». Тобто, Ви як отримувач можете сплатити вартість посилки по факту її отримання на відділенні Нової пошти разом з оплатою вартості за пересилку будь-яким зручним для Вас способом: кредитною картою, готівкою чи у додатку Нової пошти. Також Ви маєте право, перед оплатою, відкрити посилку в присутності працівника відділення та переглянути вміст відправлення. Якщо товар в посилці не відповідає очікуваним вимогам, Ви можете відмовитися від відправлення, не оплачуючи його.

Якщо ж Вас задовольнить вміст посилки, потрібно буде оплатити суму задекларованої післяплати (тобто вартість товару) та вартість пересилки згідно тарифів Нової пошти. 

Які плюси послуги «Післяплата» для отримувачів посилок:

- Гарантія збереження Ваших коштів в разі, якщо Вам потрібно попередньо перед купівлею оглянути товар. Адже, оглянувши вміст посилки, Ви побачите, чи саме той товар Вам відправили. В іншому випадку, Ви відмовитесь від посилки, не витративши кошти.
- Можливість швидко замовити товар по гарячим знижкам, не маючи на той момент при собі коштів.
- Не здійснювати багато дій по оплаті, а розрахуватися за все один раз.

АРТІ для ВАС!