Застосування шлангу

Область застосування шлангу залежить від його стійкості до хімічних продуктів, у транспортуванні яких він застосовуватиметься. Крім цього, слід звертати увагу на термін служби шланга, оскільки з часом характеристики стійкості у різних речовин можуть змінюватись. Так само в процесі застосування шланга, слід контролювати його стан, так як під впливом різних матеріалів, що транспортуються, шланг може набухати або навпаки витончуватися, можлива усадка шланга, а так само виникнення хімічних реакцій з важко прогнозованими наслідками.

 

Специфікація стійкості хімічних шлангів

Все вищезазначені процеси взагалі проходять тим швидше і сильніше впливають на шланг, чим у вищому температурному режимі виріб працює. Крім цього підвищений робочий тиск, збільшена швидкість потоку, надмірна тривалість використання, вік шланга, а також його забруднення залишками хімічних продуктів - ті фактори, які вкрай не сприятливо впливають на шланг, знижуючи його надійність і термін експлуатації.

Увага! Дані, представлені в специфікації стійкості, є лише орієнтовними показниками, які гарантовано витримуються дуже обмежений час.

Ці дані отримані в лабораторних випробуваннях при кімнатній температурі (25°C), після чого окремі показники розраховувалися емпіричним шляхом. Хімічні випробування придатності шлангів для кожного окремого випадку не проводились. Якщо наведені нижче дані Вам здаються мало повними і ви плануєте проводити власні вимірювання, просимо узгодити випробування окремих параметрів з методикою випробувань шлангів компанії Semperit. Також, рекомендується проведення повторних випробувань, у разі виникнення будь-яких сумнівів у надійності виробу, внаслідок чого потенційного виникнення загрози. Як правило, випробувальний термін із шести до дванадцяти місяців є цілком достатнім.

 

Відхилення

При транспотуванні не хімічних продуктів або сумішей хімічних продуктів властивість, структура, концентрація або температура яких відрізняється від розрахункових, необхідно перед включенням цього виробу до подальшої роботи провести консультацію з фахівцями компанії Semperit. Інженера проведуть спеціальну перевірку придатності шланга, і дадуть висновок про подальшу можливість використовувати виріб. Відхилення щодо прикладеного листа 1 до EN 12 115:1999 є можливими.

Дані ґрунтуються на багаторічному досвіді. Завод-виробник залишає за собою право на технічні зміни, помилки та помилки.

 

Групи придатності

 

Групи придатності Придатність  
А придатні для повної та пустой шлангової системи
В обмежено придатні напрями тільки для порожньої шлангової системи або для короткострокової експлуатації
С непридатні матеріал уражений або знищений