Компанія "АРТІ" пропонує широкий асортимент транспортерних роликових довголанкових ланцюгів для сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.

ВИКОРИСТАННЯ: застосовуються для виробництва транспортерів колосових та зернових елеваторів; ланцюгів зернометачів, зернонавантажувачів та транспортерів похилих камер зернозбиральних комбайнів.

ОПИС: ланцюги ТРД виготовляються з високовуглецевих сталей 65Г з відповідною подальшою термічною обробкою, що дає їм високу надійність та довговічність в експлуатації та відповідають ISO 9001:2011 / ГОСТ 4267-78.

ОСОБЛИВІСТЬ: ланцюги приводні транспортерні мають спеціальні елементи ("вуха") для кріплення різної конструкції скребків, планок, ковшів та інших елементів, залежно від конкретних умов їхнього подальшого використання.

УМОВНЕ ПОЗНАЧЕННЯ: Ланцюг ТРД - 38 - 4600 - 1 - 2 - 8 - 2, де:

- ТРД - транспортерна роликова довголанкова
- 38 - крок ланцюга, мм
- 4600 - руйнівне навантаження, кгс
- 1 - тип ланцюга
- 2 - виконання
- 8 – діаметр отвору на «лапках», мм
- 2 - крок чергування спеціальних ланок

ТИПОЛОГІЯ: в залежності від типу та розташування спеціальних пластин розрізняють різні Типи та Виконання ланцюгів. В АРТІ представлено два Типи:

  Тип 1 представляє собою ланцюг зі спеціальними пластинами, полиці яких, лежать у площині, паралельно осям шарнірів ланки.
  Тип 1 Виконання 2 - Спеціальні пластини розташовані на внутрішніх ланках ланцюга.

  Тип 2 представляє собою ланцюг з двома спеціальними пластинами полиці яких, лежать у площині, перпендикулярно осям шарнірів ланки.
  Тип 2 Виконання 2 - Спеціальні пластини встановлені на внутрішніх ланках ланцюга та утворюють спеціальний блок.

Ви можете отримати кваліфіковану консультацію по підбору товару або будь-яку іншу інформацію, зв'язавшись з нашим фахівцем.