Екологічні рішення – поліуретанові рукави SIMPLEX PU


Відповідальний підхід та ефективна переробка сировини при виробничих процесах, скорочення відходів та використання альтернативних джерел енергії — це лише кілька прикладів прихильності виробника до постійного розвитку. Шланги SIMPLEX PU поєднують у собі екологічні та економічні переваги по всьому ланцюжку створення продукту. Навіть використовувана сировина виробляється безпосередньо на заводі виробника екологічно безпечним способом, щоб уникнути надмірно довгих ланцюжків поставок та пов'язаних із цим викидів CO2.
Як і провідні світові виробники шлангів, компанія АРТІ шукає нові шляхи впровадження інноваційних рішень. Завдяки цим новим технологіям, безпечним виробничим процесам та продукції ECO ми вносимо позитивний внесок у наш клімат та навколишнє середовище, а також у наших клієнтів та співробітників.

Щоб об'єднати ЕКОлогічні, а також ЕКОномічні інтереси, була створена серія продуктів SIMPLEX PU ECO. Наш спіральний шланг SIMPLEX PU на основі ECO має менший вуглецевий слід завдяки:

  • використання довговічних екологічно чистих компаундів;
  • виготовлення на устаткуванні з меншим споживанням електроенергії;
  • виробництва із використанням зеленої енергії;
  • зменшення використання пакувального матеріалу - відмова від пластикових упаковок.

Рукави SIMPLEX PU мають ряд властивостей, серед них можливість використання шланга для транспортування харчових продуктів, стійкість до мікробів, гідролізу, абразиву, гладкість ранкової стінки.


Стійкий до мікробів

Мікроби є мікроорганізмами і виникають при контакті матеріалів з органічними речовинами, такими як грунт, трава, дерево і т.д. Стандартні поліуретанові шланги будуть схильні до впливу мікробів, від цього матеріал стає крихким. Крім того, комбінація тепла і вологи прискорює цей процес, і, нарешті, полімер буде розкладений. Серія ECO виготовлена з поліефірного поліуретану, стійкого до мікробів.

Стійкий до гідролізу

Волога, а також вологість можуть бути присутніми у дерев'яних частинках або навколишньому середовищі. Гідроліз – це розщеплення хімічної сполуки внаслідок реакції з водою. Стандартні поліуретанові шланги на ринку не стійкі до гідролізу. Як наслідок можна спостерігати зниження механічних характеристик та незворотне руйнування матеріалу. Поліефірний поліуретан, з якого виготовлена серія ECO, стійкий до гідролізу.

Прозорий шланг з поліуретану армований пружиною зі сталі з мідним покриттям SIMPLEX PU призначений для всмоктування та транспортування абразивних частинок, гранул, пилу, порошків, деревної стружки, грануляту, абразивно-металевої стружки.

В асортименті компанії АРТІ рукава з наступними характеристиками: внутрішній діаметр від 32 мм до 400 мм, товщина стінки від 0,4 до 1,4 мм.

Серія PU 400C ECO Simplex – це дуже легкі та гнучкі шланги з гарною міцністю на розтягування та стирання з максимальним подовженням. Екологічно чисті: без пом'якшувачів, без галогенів і кадмію. Універсальний шланг використовується в деревообробній, пластмасовій та хімічній промисловості для транспортування легких твердих частинок, а також повітря та газу. Температурний режим: від -40 до +100°C.

Серія PU 10C ECO Simplex – рукав з гладкою внутрішньою поверхнею, хороша стійкість до стирання, гідролізу та мікробів, маслу та бензину. Нетоксичний, не містить галогенів та пом'якшувачів. Застосовується для всмоктування та транспортування абразивних частинок та гранул. Температурний режим від -40 до +100°C.

Серія PU 14C ECO Simplex – це нетоксичний, важкий та надійний шланг з гладкою внутрішньою поверхнею, висока стійкість до гідролізу, мікробів та стирання, стійкий до масла та бензину. Екологічно чистий без галогенів та пом'якшувачів. Використовується для всмоктування та транспортування абразивних частинок та гранул. Температурний режим від -40 до +100°C.

 

Застосування поліуретанових рукавів

 

Застосування PU 400 C ECO PU 1.0 ECO PU 1.4 ECO
Сільське господарство   x x
Кондиціонер x    
Повітряний транспорт х    
Батарейно-акумуляторна техніка   х х
Повітрєпровід   х х
Будівництво х    
Хімічні пари та гази   х  
Стиснуте повітря   х х
Транспортування абразивних середовищ   х х
Стійкі до здавлювання шланги     х
Системи дозування   х х
Бочкові та контейнерні насоси     х
Пил, абразив х х х
Фекалії   х х
Добриво   х х
Догляд за підлогою   х  
Забір свіжого повітря х    
Зерно   х х
Висмоктування трави х    
Гравій     х
Індустріальний шланг х х х
Ізоляція     х
Екстракція листя х х х
Пластикові гранули   х х
Пластмасова промисловість   х х
Пневматичний транспорт   х х
Порошок   х х
Друк   х х
Насосна техніка     х
Дорожньо-будівельні машини     х
Фрезерування доріг     х
Щебінь     х
Пісок   х х
Очисні машини   х х
Технологія посіву   х х
Стічні води   х х
Силоси х х х
Штапельні волокна   х х
Транспортні засоби для утилізації     х
Підмітальні машини х   х
Текстильні частинки   х х
Тютютнова промисловість х х х
Пилосос     х
Вакуумне застосування     х
Вентиляція х    
Відходи   х х
Деревний пил та стружка х х х